ZESTAW LILY 160×200 z materacem kieszeniowym

 

Łóżko tapicerowane LILY, z eleganckim zagłówkiem doskonale wpasuje się we wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu art deco i będzie pasować do nowoczesnych mebli o prostych lub modernistycznych kształtach. Łóżko LILY będzie się dobrze komponowało z surowymi barwami i geometrycznymi akcentami wnętrza. LILY nada wnętrzu łagodny charakter i podkreśli jego styl.

W produkcji naszych łóżek tapicerowanych stawiamy na trwałość materiałów z jakich wykonane są nasze łóżka, dlatego wszystkie osadzone są na ramie drewnianej, która sprawia ze są lżejsze i bardziej wytrzymałe od łóżek wykonanych z płyty.

Tkaniny tapicerskie:

Wszystkie tkaniny są starannie wybierane, wytrzymałe, i odporne na eksploatację, tak by spełniały wymogi nawet najbardziej wymagających Klientów. Kolor, typ tkaniny, fakturę i dodatkowe walory można wybrać indywidualnie dopasowując wygląd mebla do gustu Klienta i charakteru wnętrza.

Grupa Promocja:

Tkanina: Madryt

Tkanina: Casablanca

Tkanina: Sawana

Tkanina: Ontario

* – Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do Naszego Salonu w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.

Skład Zestawu :

Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn, które są oddzielnie umieszczone w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyny kieszeniowe zapewniają doskonały komfort spania przez to, że każda z nich pracuje niezależnie od drugiej, uginając się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Wykończenie materaca PASSION stanowi obustronnie elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która dodatkowo zwiększa komfort snu, przewiewność materaca i odczucie przyjemnej elastyczności.

  • WYMIARY ŁÓŻKA

   Do wyboru: wysokość zagłówka: 86 cm lub 106 cm;

   boki 3  lub 8 cm grubości;

  • szerokość zewnętrzna 166  lub 178 cm;

   długość zewnętrzna 223 cm;

   rozmiar materaca: 160×200