Zespół

Śpioch to nie tylko salon z łóżkami i materacami. Śpioch to przede wszystkim niepowtarzalna ekipa pozytywnych i niesamowitych ludzi. Każdy z członków naszego zespołu jest inny. Mamy różne charaktery, zainteresowania i własne indywidualne poglądy, ale jako zespół jesteśmy jednomyślni i zdeterminowani w działaniu.


Wszyscy razem jesteśmy po to, abyś w końcu się wyspał!

Poznaj nas bliżej!

Ania - doradca w salonie w Przemyślu

Anna

Ania to doświadczony Doradca Klienta w salonie łóżek i materacy  w Przemyślu. Zawsze chętna, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi i pomóc w wyborze najlepszego produktu. Stawia na profesjonalizm. Zawsze stara się zrozumieć potrzeby Klienta i zrobić wszystko, co w jej mocy, aby zaproponować produkty, które będą najbardziej odpowiednie do ich indywidualnych potrzeb.

Kamila

Jeśli szukasz materaca idealnego dla siebie, Kamila jest osobą, która pomoże Ci w wyborze najlepszej opcji. Jest sympatyczna, otwarta i rzetelna. Praca z ludźmi to jej pasja i przede wszystkim satysfakcja.

Renata

Renia to twardo stąpająca po ziemi kobieta, która zawsze „stawia kropkę nad i”.
Szef wszystkich szefów. Jest zdecydowana i lubi trzymać nas wszystkich w ryzach.
Na co dzień możesz ją spotkać w salonie w Jarosławiu, gdzie swoją niesamowitą wiedzą dzieli się z naszymi Klientami.

Paweł

Główną specjalizacją Pawła są materace. Jest nie tylko świetnym Doradcą, ale też dobrym słuchaczem.
Z pewnością pomoże Ci dobrać idealny materac. Możesz go spotkać w salonie w Jarosławiu oraz na naszym kanale na YouTube i TikToku, gdzie dzieli się cennymi informacjami na temat zdrowego i dobrego snu.

pawel

Magdalena

Magda to nasz doświadczony doradca klienta w salonie łóżek i materacy. Z pasją i zaangażowaniem podejmuje się pomocy klientom w wyborze idealnego łóżka lub materaca. Jej bogata wiedza na temat produktów oraz doświadczenie pozwala jej na trafne i skuteczne doradztwo, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

Magda potrafi odpowiedzieć na wszelkie pytania, jak również doradzić w kwestii doboru akcesoriów, takich jak poduszki czy koce. Dzięki niej klienci czują się pewni swojego wyboru oraz zadowoleni ze swojego zakupu.