Zespół

Śpioch to nie tylko salon z łóżkami i materacami. Śpioch to przede wszystkim niepowtarzalna ekipa pozytywnych i niesamowitych ludzi. Każdy z członków naszego zespołu jest inny. Mamy różne charaktery, zainteresowania i własne indywidualne poglądy, ale jako zespół jesteśmy jednomyślni i zdeterminowani w działaniu.


Wszyscy razem jesteśmy po to, abyś w końcu się wyspał!

Poznaj nas bliżej!

Ania - doradca w salonie w Przemyślu

Anna

Ania to doświadczony Doradca Klienta w salonie łóżek i materacy  w Przemyślu. Zawsze chętna, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi i pomóc w wyborze najlepszego produktu. Stawia na profesjonalizm. Zawsze stara się zrozumieć potrzeby Klienta i zrobić wszystko, co w jej mocy, aby zaproponować produkty, które będą najbardziej odpowiednie do ich indywidualnych potrzeb.

Kamila

Jeśli szukasz materaca idealnego dla siebie, Kamila jest osobą, która pomoże Ci w wyborze najlepszej opcji. Jest sympatyczna, otwarta i rzetelna. Praca z ludźmi to jej pasja i przede wszystkim satysfakcja.

Renata

Renia to twardo stąpająca po ziemi kobieta, która zawsze „stawia kropkę nad i”.
Szef wszystkich szefów. Jest zdecydowana i lubi trzymać nas wszystkich w ryzach.
Na co dzień możesz ją spotkać w salonie w Jarosławiu, gdzie swoją niesamowitą wiedzą dzieli się z naszymi Klientami.

Paweł

Główną specjalizacją Pawła są materace. Jest nie tylko świetnym Doradcą, ale też dobrym słuchaczem.
Z pewnością pomoże Ci dobrać idealny materac. Możesz go spotkać w salonie w Jarosławiu oraz na naszym kanale na YouTube i TikToku, gdzie dzieli się cennymi informacjami na temat zdrowego i dobrego snu.

pawel

Magdalena

Magda to nasz doświadczony doradca klienta w salonie łóżek i materacy. Z pasją i zaangażowaniem podejmuje się pomocy klientom w wyborze idealnego łóżka lub materaca. Jej bogata wiedza na temat produktów oraz doświadczenie pozwala jej na trafne i skuteczne doradztwo, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

Magda potrafi odpowiedzieć na wszelkie pytania, jak również doradzić w kwestii doboru akcesoriów, takich jak poduszki czy koce. Dzięki niej klienci czują się pewni swojego wyboru oraz zadowoleni ze swojego zakupu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this