Sprawdzony pomysł na małą sypialnię – Klienci Śpiocha polecają!

Niemal nieustannie spotykamy się z niewielkimi pomieszczeniami, zwłaszcza w mieszkaniach w blokach, które bardzo trudno urządzić w sposób funkcjonalny i atrakcyjny jednocześnie. Materac do sypialni okazuje się wtedy nie tak trudną decyzją, jak samo rozplanowanie, w jaki sposób zaaranżować wnętrze. Znasz to? Chcesz urządzić, czy też wyremontować swój pokój? Chcesz mieć sypialnię z prawdziwego zdarzenia, taką z wygodnym łóżkiem i funkcjonalną szafą do której wszystko się zmieści? Nie masz na to pomysłu, a już na pewno miejsca? Uważasz, że nie da się urządzić w ciekawy sposób sypialni w małym mieszkaniu? Nic bardziej mylnego. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie meble do sypialni o niewielkich wymiarach byłyby odpowiednie, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Materac do sypialni w zestawie z szafą – zobacz nasz sprawdzony pomysł na małą sypialnię!

Każdy z nas marzy o sypialni z dużą przestrzenią, która umożliwi nam dobre rozplanowanie usytuowania łóżka i szafy, a przy tym pozwoli wciąż na złapanie oddechu i nie będzie nas przytłaczała. W tym przypadku największym naszym problemem nie jest tylko to, jaki materac do sypialni będzie odpowiedni – najpierw musimy zdecydować, jak to wszystko tam zmieścić! Jako nieliczni mamy rozwiązanie na tego typu problemy. System Sleep Varia, o którym tutaj mowa, idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. W tym przypadku sami zaprojektujecie wygląd zestawu, a możliwości jest kilka. Bazą jest łóżko w rozmiarze 140/200, 160/200 lub 180/200. To wokół niego tworzymy niezwykle funkcjonalną zabudowę, nie marnując przy tym tak cennego miejsca. Każdy milimetr przestrzeni wokół i nad nim maksymalnie wykorzystamy. Nie musisz się już zastanawiać, jakie meble do sypialni zmieszczą się w tak niewielkim wnętrzu – tutaj system projektujemy specjalnie dla Ciebie, by znakomicie zagospodarować dostępną przestrzeń.

Jakie meble do sypialni? System Sleep Varia to rozwiązanie dla Ciebie!

Na czym polega System Sleep Varia? To materac do sypialni, łóżko i szafy dopasowane do Twojej sypialni, czyli zestaw niemal szyty na miarę. Po obu stronach łóżka dobieramy pojemne szafy o szerokości 45 lub 90 cm. W szafach zamontowane są półki, wieszaki na ubrania oraz szuflady na bieliznę. Nad łóżkiem zamontujemy dwie zamykane szafki z półkami oraz panel otwartych półek, w których z pewnością chętnie umieścicie elementy dekoracyjne. Drzwi nie posiadają uchwytów, zamykane są poprzez nowoczesny system push and pull, dzięki czemu prezentują się naprawdę lekko i optycznie zwiększają przestrzeń. Całość zestawu Sleep Varia sięga po sam sufit, a dokładnie ma wysokość 240 cm. System można zamówić w kolorystyce orzech Ravena, natomiast fronty, cokoliki i boki maskujące w bieli Alpejskiej w połysku lub macie.

Jaki materac do sypialni i jakie łóżko mamy do wyboru w zestawie?

W ramach zestawu dostępne są wybrane modele łóżek, z opcją pojemnika na pościel. Wysoka na 30 cm rama łóżka w połączeniu z 4-centymetrowymi nóżkami i minimum 20 centymetrowym materacem sprawiają, że wstanie z łóżka nigdy nie było takie proste. Boki łóżka o grubości 5 cm posiadają nóżki w kilku kolorach do wyboru. W łóżku bez pojemnika istnieje możliwość regulacji wysokości zamontowania stelaża na trzech poziomach, co będzie miało wpływ na to, jak wysoko położymy materac. Do tego mamy do wyboru jedno z 6 dostępnych rodzajów wezgłowia, w bogatej kolorystyce i różnych tkaninach (w tym tkaniny łatwo czyszczące). Wezgłowie grube na 10 cm i wysokie na 120 cm w pełni zajmuje przestrzeń pomiędzy szafkami, co sprawia, że idealnie komponuje się z resztą, tworząc funkcjonalny zestaw.

Jeśli czujesz, że to rozwiązanie jest dla Ciebie skontaktuj się z nami. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sypialni, bo wiemy, że dobry materac do sypialni to nie wszystko – ważna jest także idealna organizacja przestrzeni, byś we własnej sypialni czuł się naprawdę świetnie!