Sprawdzony pomysł na małą sypialnię – Klienci Śpiocha polecają!

Znasz to? Chcesz urządzić, czy też wyremontować swój pokój? Chcesz mieć sypialnię z prawdziwego zdarzenia, taką z wygodnym łóżkiem i funkcjonalną szafą do której wszystko się zmieści? Nie masz na to pomysłu, a już na pewno miejsca? Uważasz, że  nie da się zrobić sypialni w małym mieszkaniu? Nic bardziej mylnego.

Jako nieliczni mamy rozwiązanie na tego typu problemy. System Sleep Varia, o którym tutaj mowa idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. W tym przypadku sami zaprojektujecie wygląd zestawu. Możliwości jest kilka. Bazą jest łóżko w rozmiarze 140/200, 160/200 lub 180/200. To wokół niego tworzymy zabudowę nie marnując przy tym tak cennego miejsca. Każdy milimetr przestrzeni wokół i nad nim maksymalnie wykorzystamy.

Po obu stronach spania dobieramy pojemne szafy o szerokości 45 lub 90 cm. W szafach zamontowane są półki, wieszaki na ubrania oraz szuflady na bieliznę. Nad łóżkiem zamontujemy dwie zamykane szafki z półkami oraz panel otwartych półek, do których z całą pewnością wrzucicie kilka elementów ozdobnych. Drzwi nie posiadają uchwytów, zamykane są poprzez system push and pull. Całość zestawu Sleep Varia sięga po sam sufit, a dokładnie na wysokość 240 cm. System można zamówić w kolorystyce orzech Ravena, natomiast fronty, cokoliki i boki maskujące w bieli Alpejskiej w połysku lub macie.

W ramach zestawu dostępne są wybrane modele łóżek, z opcją pojemnika na pościel. Wysoka na 30 cm rama łóżka w połączeniu z 4-centymetrowymi nóżkami i minimum 20 centymetrowym materacem sprawiają, że wstanie z łóżka nigdy nie było takie proste.  Boki łóżka o grubości 5 cm posiadają nóżki w kilku kolorach do wyboru. W łóżku bez pojemnika istnieje możliwość regulacji wysokości zamontowania stelaża na trzech poziomach, co będzie miało wpływ na to jak wysoko położymy materac. Do tego mamy do wyboru jedno z 6 dostępnych rodzajów wezgłowia, w bogatej kolorystyce i różnych tkaninach (w tym tkaniny łatwo czyszczące) Wezgłowie grube na 10 cm i wysokie na 120 cm w pełni zajmuje przestrzeń pomiędzy szafkami, co sprawia, że idealnie komponuje się z resztą, tworząc funkcjonalny zestaw.

Jeśli czujesz, że to rozwiązanie jest dla Ciebie skontaktuj się z nami. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sypialni.

 

1 Comment

  1. Rozwiązanie rewelacyjnie sprawdziło się w naszej 12 metrowej sypialni. Śpiochowi dziękujemy za pomoc w wyborze wymarzonego zestawu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *