Sprzedawca w Salonie łóżek i materacy Śpioch (Przemyśl) – poziom podstawowy

 

Jeśli…

A poza tym…

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem  ludzi do naszego Zespołu Doradców Klienta.

Z doświadczenia wiemy, że jest tylko jedno właściwe podejście do tematu sprzedaży, a polega ono na prawdziwej pomocy i troszczeniu się o dobro Klienta. Takiej właśnie sprzedaży Cię nauczymy – sprzedaży, która przede wszystkim da Ci pewny rozwój i satysfakcję. Jeśli jednak liczysz na to że, nauczymy Cię technik wciskania Klientom za wszelką cenę  to mówimy jasno: nie czytaj tego ogłoszenia dalej – nie jest to dobra oferta dla Ciebie.

 

Parę słów o nas

Śpioch to sieć salonów, które specjalizują się w sprzedaży łóżek, materacy oraz innych dodatków do sypialni. Nasz Zespół tworzą ludzie, którzy kochają swoją pracę, lubią kontakt z Klientem, i wychodzą naprzeciwko jego oczekiwaniom. Wiemy, że wybór dobrego materaca i łóżka do sypialni, wbrew pozorom, nie jest prostą czynnością. Jako firma idziemy z duchem czasu, obserwujemy co dzieje się na rynku, ciągle się szkolimy, odkrywamy i poznajemy świat produktów do sypialni.

W naszych salonach proponujemy te produkty o których wiemy wszystko, są sprawdzone i z czystym sumieniem możemy je polecać swoim Klientom. Jeśli czujesz że chcesz być częścią naszego zespołu, czytaj dalej 😉

Mamy inne spojrzenie na sprzedaż – co to oznacza w praktyce?

Jesteśmy wybitnie skuteczni nie tylko dzięki dobrze poukładanym schematom, ale również dlatego, że nasz sposób sprzedawania jest prawdopodobnie zupełnie inny niż to, z czym może Ci się kojarzyć tradycyjna sprzedaż. Metoda sprzedaży w Śpiochu opiera się na innych zasadach – nie musisz na siłę wciskać Klientówi tego czego nie potrzebuje, aby tylko dostać swoją prowizję ponieważ za swoją pracę otrzymasz stałe wynagrodzenie (z możliwością wewnętrznego awansu) , podejście to nazywamy Win – Win, ponieważ Ty nic nie wciskasz, a Klient otrzyma produkt dopasowany do swoich potrzeb. U nas obie strony zawsze  wygrywają.

 

Oferujemy:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

I. Doradzanie Klientom najlepszych dla nich rozwiązań (50% czasu pracy)

II. Zamawianie towaru i koordynowanie dostaw (20% czasu pracy).

III. Zadania administracyjno-biurowe (20% czasu pracy):

IV. Zadania organizacyjno-porządkowe (10% czasu pracy):

Chcesz aplikować?

Jeśli już wiesz, że to Ciebie właśnie szukamy, to teraz wystarczy, że…

Maila zatytułuj „Praca specjalista Śpioch Przemyśl” i wyślij na adres rekrutacja@spioch.eu

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasne reguły. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this