Modyfikacje

Niestandardowy wymiar?

Żaden problem!

Duża sypialnia

Chcesz, aby Twoje łoże prezentowało się w niej jak najlepiej? W takiej sypialni możesz pozwolić sobie na pokaźne łoże z wysokim wezgłowiem i szykowną ramą.

Mała sypialnia

W małej sypialni liczy się każdy centymetr powierzchni, dlatego doradzimy Ci łóżka, które pozwolą zagospodarować odpowiednio dostępną przestrzeń.

Nieustawna sypialnia

Sypialna na poddaszu, gdzie występują skosy? Może potrzebujesz umieścić łóżko przy oknie? Zaproponujemy takie rozwiązania, które pozwolą co do centymetra dopasować wysokość wezgłowia.

Kupuj to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom

Rozumiemy potrzeby Klientów i ciągle się czegoś uczymy. Dlatego dajemy Ci do dyspozycji sprawdzone rozwiązania, które pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Przy zakupie łóżka zwróć uwagę na...

Zrób dokładne pomiary miejsca, gdzie chciałbyś umieścić nowe łóżko. Pozwoli nam to maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń i zaproponować idealne rozwiązania.

Praktycznie każde z naszych łóżek występuje w wersji z pojemnikiem na pościel. Przemyśl, czy warto zagospodarować przestrzeń pod łóżkiem na dodatkowy schowek.

W większości łóżek dajemy Ci możliwość wyboru wysokości wezgłowia. Dlatego warto zmierzyć, do jakiej wysokości powinno sięgać wezgłowie. Jest to istotne w przypadku skosów w sypialni. 

Jeśli w Twojej sypialni masz ogrzewanie podłogowe, dostosujemy łóżko, tak aby odpowiednio zapewnić przepływ powietrza pod łóżkiem.

Jeśli masz już materac, warto abyś wiedział, jaki to rodzaj materaca. W przypadku materacy sprężynowych warto zastosować do niego odpowiedni stelaż. 

Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jeśli będą to osoby starsze, warto wybrać łóżko, z którego będzie wygodniej wstawać lub ewentualnie siedzieć na takim łóżku. 

Łóżko to najważniejszy mebel w Twoim domu. Spraw, aby było wyjątkowe i funkcjonalne!

Sprawdź możliwości modyfikacji!

Dowolny wymiar

Zrealizujemy zamówienie na dowolny wymiar. Dokładnie taki,  jaki potrzebujesz.
Na przykład: 150×200 lub 160×220

Wybierz tkaninę

Dostępnych mamy kilkadziesiąt rodzajów tkanin, z pośród których możesz wybrać idealny kolor i strukturę.

Wysokość wezgłowia

Co do centymetra możesz wybrać wysokość wezgłowia w większości łóżek.

Rodzaj pikowania

W niektórych modelach masz możliwość wyboru rodzaju pikowania.

Wysokość boków

Aby zwiększyć wysokość łóżka możesz zdecydować się na podniesienie wysokości boków.

Grubość boków

Aby łóżko było bardziej pokaźne, możesz wybrać grubsze boki. Jeśli natomiast potrzebujesz zaoszczędzić miejsca wybierz boki slim.

Nóżki

Masz możliwość wyboru konkretnych nóżek z pośród kilkunastu dostępnych rodzajów o różnych wysokościach i kolorach.

Pojemnik na pościel

Praktycznie każde łóżko występuje w opcji z pojemnikiem na pościel. Rodzaj i opcję otwierania pojemnika również możesz wybrać.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this