Materac Vitalsleep

Materac Vitalsleep
Każdego dnia poprawiamy czyjś komfort życia poprzez poprawę jakości snu! Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Wybierz dogodny termin, a my zarezerwujemy ten czas specjalnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego materaca dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Materac Vitalsleep

Lateksowy

W materacu VItalsleep zastosowano bardzo gęsty i elastyczny blok lateksu oraz pokrowiec zdejmowany do prania z dodatkiem mikrokapsułek olejku CBD.

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Vitalsleep

Materac został zaprojektowany z myślą przede wszystkim o osobach zmagających się z większymi problemami z alergią na roztocza. Rdzeń materaca to bardzo wytrzymały blok lateksu. Sam lateks ma wysokie właściwości hipoalergiczne. Nie gromadzi kurzu oraz zapobiega rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Lateks jest bardzo wytrzymałym i odpornym na odkształcenia materiałem dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku materacy stosowanych do stelaży regulowanych oraz łóżek z systemem włoskim, gdzie potrzeba zgnać materac.

Zostań chwilę dłużej i poznaj wszystkie zalety oraz pełną specyfikację materaca!

budowa materaca vitalsleep.
Twardość
Oddychalność
Sprężysość
Efekt otulenia
1

Pokrowiec CBD

Zawiera mikrokapsułki olejku CBD

2

Elastyczny lateks

O zwiększonej gęstości

Co materac Vitalsleep może Ci zaoferować?

Wysoka wytrzymałość

Dzięki zastosowaniu jednolitego bloku lateksu o zwiększonej gęstości.

Wysokie właściwości hipoalergiczne

Zapewnia zdejmowany pokrowiec do prania oraz sam lateks, który nie pochłania kurzu i zapobiega grmadzeniu roztoczy.

Przyjemny komfort

Śpiąc na lateksie, odczujesz stabilne podparcie, ale i delikatną sprężystość. Dzięki zachowaniu 7-stref materac odpowiednio będzie podpierał Twój kręgosłup.

Antyalergiczny

Zdejmowany pokrowiec

Wysoka wytrzymałość

Odpowiedni do stelaży regulowanych

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się materac Vitalsleep

Jakie problemy może pomóc rozwiązać materac Vitalsleep

Problemy z kręgosłupem

Niewielkie problemy z kręgosłupem

Jeśli borykasz się z problemami z kręgosłupem, w poprawie komfortu snu powinien pomóc ci materac Vitalsleep. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego podparcia każdej części Twojego ciała.

Większe problemy z alergią

Zastosowany w materacu lateks nie przyciąga kurzu, zapobiega rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Dodatkowo pokrowiec materaca można łatwo zdjąć i przeprać, dzięki temu wyeliminujesz większość roztoczy.

alergia
a couple sleeping on bed

Łatwiejsza zmiana pozycji snu

Lateks jest sprężystym materiałem a sam materac średnio-twardy, dlatego zmiana pozycji snu na tym modelu będzie znacznie łatwiejsza.

Upewnij się, że materac Vitalsleep będzie odpowiedni dla Ciebie!

Skonsultuj zakup materaca z naszym profesjonalnym doradcą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model. W końcu wybór materaca to jedna z ważniejszych decyzji zakupowych w życiu.

Komu polecamy materac Vitalsleep

Będzie dobrym materacem w przypadku osób z problemami z alergią, oczekujących średnio-twaradego, stabilnego podparcia.

Komu nie polecamy materaca Vitalsleep

Nie będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku osób oczekujących bardzo miękkiego podparcia oraz uczulonych na lateks.

Dane techniczne materaca Vitalsleep

Bądź świadom za co płacisz. Niczego przed Tobą nie ukrywamy, dlatego podajemy na tacy pełną specyfikację techniczną naszych materacy.

komputer

Wysokość materaca: 18cm

Pokrowiec CBD

W materiale pokrowca poprzez proces Mikroenkapsulacji zostały zastosowane mikrokapsułki zawierające olejek CBD pozyskiwany z roślin konopi.
Sam olejek ma właściwości relaksujące i odprężające. Pozytywnie wpływa na układ nerwowy oraz głębszy sen. Olejek zostaje uwalniany poprzez proces tarcia materiału o naszą skórę. Sam pokrowiec możesz zdjąć za pomocą zamka i przeprać każdą połówkę osobno.

Pokroiwec materaca CBD

Rdzeń materaca

Elastyczny lateks

Rdzeń materaca stanowi blok elastycznego lateksu, który został dodatkowo zagęszczony, aby zapewnić jeszcze wyższą żywotność oraz odpowiedni komfort. Lateks ma wysokie właściwości antyalergiczne. Zapobiega rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Jest świetnym rozwiązaniem w przypadku alergików. Lateks również słynie z wysokiej wytrzymałości na wygniecenia i wybicia, dlatego można go stosować w przypadku stelaży regulowanych, czy systemach łóżek, gdzie trzeba zginać materac.

Lateks

Dlaczego zakup materaca w naszych salonach to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac, dlatego nasze materace są produkowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a nasi pracownicy są tak szkoleni, aby dobrać najbardziej idealny materac dla Ciebie.

Śpij wygodnie już dziś!

Dla naszych Klientów mamy specjalną ofertę rat 0%.
Nie musisz płacić za materac od razu. Wartość rozbijemy na dogodne dla Ciebie raty, bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym snem już dzisiaj a gotówkę możesz przeznaczyć na inne wydatki.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this