Materac Multitop

Materac Multitop
Każdego dnia poprawiamy czyjś komfort życia poprzez poprawę jakości snu! Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Wybierz dogodny termin, a my zarezerwujemy ten czas specjalnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego materaca dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Materac Multitop

Sprężynowy

Materac Multitop to bardzo solidna konstrukcja, dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych typu multipocket, naturalną oraz wytrzymałej, moletowanej pianki wyoskoelastycznej.

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Materac Multitop - Wytrzymały a zarazem wygodny materac.

Multitop to rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach oczekujących od materaca średnio-twardego podparcia i przyjemnej sprężystości. Dzięki zastosowaniu w materacu sprężyn typu multipocket oraz moletowanej pianki wysokoelastycznej uzyskaliśmy wysoką elastyczność punktową połączoną z odpowiednim komfortem. Dodatkowe moletowanie piany wysokeoastycznej pozwala uzyskać efekt mikromasażu, który pozytywnie wpływa na poprawę ukrwienia tkanek. 

Zostań chwilę dłużej i poznaj wszystkie zalety oraz pełną specyfikację materaca!

multitop
Twardość
Oddychalność
Sprężysość
Efekt otulenia
1

Pokrowiec Tencel

Zawiera Włókno Tencel.

2

Moletowana pianka wysokoelastyczna

Z efektem mikromasażu.

3

Przekładka filcowa

Nieco utwardza materac i zabezpiecza sprężyny.

punkt-4

Sprężyny multipocket

Zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa.

Co materac Multitop może Ci zaoferować?

Prawidłowe podparcie

Materac pozwala uzyskać odpowiednie podparcie kręgosłupa, dzięki 7-strefowym sprężynom kieszeniowym.

Wytrzymałość

Sprężyny multipocket oraz pianka wysokoelastyczna to bardzo wytrzymałe i solidne materiały. Dzięki temu materac powinien służyć Ci na długie lata.

Efekt mikromasażu

Dzięki zastosowaniu specjalnie moletowanej pianki wysokoelastycznej.
Właściwości hipoalergiczne

Efekt mikromasażu

Bezpieczny dla zdrowia
PL
Polski produkt!

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się materac Multitop

Jakie problemy może pomóc rozwiązać materac Multitop?

Problemy z kręgosłupem

Problemy z kręgosłupem

Jeśli borykasz się z niewielkimi problemami z kręgosłupem lub śpisz na kanapie, wersalce lub wygniecionym materacu, Multitop powinien pomóc Ci w poprawie komfortu snu

Zmiana pozycji snu

Jeśli potrzebujesz często przekręcać się z boku na bok, wkład sprężynowy w połączeniu z elastyczną pianką pozwolą Ci łatwiej zmieniać pozycję snu.

pozycja snu

Pocenie nocne

Zastosowane w materacu włókno Tencel świetnie pochłania i odprowadza wilgoć. Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z poceniem się nocnym, wybór materaca w tym pokrowcu może pomóc z rozwiązaniem tego problemu.

Problemy z krążeniem

Moletowana pianka zapewnia efekt mikromasażu, tym samym polepsza ukrwienie tkanek. Moletowanie dodatkowo zwiększa cyrkulację powietrza pomiędzy pokrowcem a pianką.

Lepsze krążenie krwi
a couple sleeping on bed

Ruchy partnera

Zastosowanie wkładu ze sprężyn typu multipocket pozwala zniwelować przenoszenie drgań, dzięki temu ruchy drugiej osoby nie będą aż tak wyczuwalne.

Upewnij się, że materac Multitop będzie odpowiedni dla Ciebie!

Skonsultuj zakup materaca z naszym profesjonalnym doradcą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model. W końcu wybór materaca to jedna z ważniejszych decyzji zakupowych w życiu.

Komu polecamy materac Multitop?

Materac będzie dobrym wyborem dla osób o średniej lub więszej wadze oczekujących średnio-twardego podparcia.

Komu nie polecamy materaca Multitop

Nie będzie dobrym wyborem dla osób o niższej wadze, a także szukających większego dopasowania.

Dane techniczne materaca Multitop

Bądź świadom za co płacisz. Niczego przed Tobą nie ukrywamy, dlatego podajemy na tacy pełną specyfikację techniczną naszych materacy.

komputer

Wysokość materaca: 21cm

Pokrowiec Tencel:

Tkanina wyjątkowej jakości to efekt połączenia włókien celulozowych pozyskiwanych z drewna. Delikatność, zbliżona do jedwabiu, idzie w parze z wyjątkową wytrzymałością. Co ważne, nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry, a przy tym zapewnia efekt naturalnego chłodu oraz skutecznie hamuje rozwój bakterii. Dodatkowo, w procesie pochłaniania wilgoci przewyższa bawełnę o aż 50%, błyskawicznie absorbuje ją i oddaje nadmiar wilgoci do atmosfery. To tkanina, która nie zagniata się, a jeśli zachodzi potrzeba, można ją prać w temperaturze do 40°C, zachowując jej doskonały stan. Co więcej, posiada certyfikat Eko-Tex Standard 100, co świadczy o jej przyjaznym wpływie na środowisko.

Skład pokrowca:
60% poliester, 40% Włókno Tencel

Pokrowiec Tencel materaca Multitop

Rdzeń materaca Aronia

Sprężyny kieszeniowe 7-strefowe multipocket

Rdzeń materaca stanowią sprężyny typu multipocket. To aż dwa razy więcej sprężyn w porównaniu ze standardowym wkładem kieszeniowym. Dzięki temu otrzymujesz 2 razy więcej punktów podparcia, większą elastyczność punktową, oraz wysoką wytrzymałość produktu. 

Specyfikacja sprężyny typu Multipocket
Grubość drutu: 1,2, 1,4mm
Średnica: 3cm
Wysokość: 12cm

Wysokoelastyczna moletowana pianka

Sprężysty i zarazem wytrzymały materiał. Otwarta struktura pian wysokoelastycznych zapewnia bardzo wysoką odporność na odkształcenia oraz odpowiednią przewiewność. Dodatkowe moletowanie piany jeszcze bardziej zwiększa cyrkulacje powietrza oraz zapewnia efekt mikromasażu.

Specyfikacja Pianki umieszczonej obustronnie nad warstwą filcu:
Gęstość: 30kg/m
Stabilność: 3,8 KPa
Wysokość: 3,5cm

Pianka Wysokoelastyczna

Dlaczego zakup materaca w naszych salonach to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac, dlatego nasze materace są produkowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a nasi pracownicy są tak szkoleni, aby dobrać najbardziej idealny materac dla Ciebie.

Śpij wygodnie już dziś!

Dla naszych Klientów mamy specjalną ofertę rat 0%.
Nie musisz płacić za materac od razu. Wartość rozbijemy na dogodne dla Ciebie raty, bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym snem już dzisiaj a gotówkę możesz przeznaczyć na inne wydatki.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this