Materac Multicontrol

Materac Hydrosoft
Każdego dnia poprawiamy czyjś komfort życia poprzez poprawę jakości snu! Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Wybierz dogodny termin, a my zarezerwujemy ten czas specjalnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego materaca dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Materac Multicontrol

Sprężynowy

Rdzeń materaca stanowią 7-strefowe sprężyny multipocket, których zadaniem jest prawidłowe,  podparcie kręgosłupa. Obustronnie zastosowano piankę Gelinfuse, która ma świetne właściwości antyalergiczne, a dzięki zastosowaniu chłodzącego żelu, pianka utrzymuje optymalną temperaturę snu.

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Materac Multicontrol

Przejmij kontrolę nad swoim snem!

Multicontrol to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o osobach oczekujących średnio-miękkiego materaca z przyjemną sprężystością i wysokim komfortem. Zastosowana w materacu pianka GELINFUSE to połączenie lateksu z chłodzącym żelem. Dzięki temu otrzymujesz produkt, który ma zalety latesku, a jednocześnie eliminujemy jego wady, czyli słabą przepuszczalność powietrza oraz przegrzewanie. W połączeniu z pokrowcem Silver, materac będzie świetnym rozwiązaniem dla alergików. 

Zostań chwilę dłużej i poznaj wszystkie zalety oraz pełną specyfikację materaca!

Budowa materaca Multicontrol
Twardość
Oddychalność
Sprężysość
Efekt otulenia
1

Pokrowiec Silver

Zawiera jony srebra. Polecany alergikom

2

Pianka Gelinfuse

Połączenie lateksu z chłodzącym żelem

3

Przekładka filcowa

Nieco utwardza materac i zabezpiecza sprężyny.

punkt-4

Sprężyny multipocket

Zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa.

Co materac Multicontrol może Ci zaoferować?

Prawidłowe podparcie

Materac pozwala uzyskać odpowiednie podparcie kręgosłupa, dzięki 7-strefowym sprężynom kieszeniowym.

Efektywne zwalczanie roztoczy

Pianka Gelinfuse w połączeniu z pokrowcem silver zapewniają efektywne zwalczanie roztoczy.

Termoregulacja

Chłodzący żel zawarty w piance Gelinfuse pozwala utrzymać optymalną temperaturę snu.

Właściwości hipoalergiczne

Rozpinany pokrowiec na zamek 360

Bezpieczny dla zdrowia

Dobra oddychalność

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się materac Multicontrol

Jakie problemy może pomóc rozwiązać materac Multicontrol?

alergia

Problemy z alergią

Materac dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów bardzo efektywnie zwalcza roztocza i zapobiega ich namnażaniu. Jeśli problemy z alergią w Twoim przypadku są bardzo dokuczliwe, materac będzie dobrym wyborem.

Zmiana pozycji snu

Jeśli potrzebujesz często przekręcać się z boku na bok, wkład sprężynowy w połączeniu z elastyczną pianką pozwolą Ci łatwiej zmieniać pozycję snu.

pozycja snu
Problemy z kręgosłupem

Problemy z kręgosłupem

Jeśli borykasz się z niewielkimi problemami z kręgosłupem lub śpisz na kanapie, wersalce lub wygniecionym materacu, Multicontrol powinien pomóc Ci w poprawie komfortu snu

Ruchy partnera

Zastosowanie wkładu ze sprężyn typu multipocket pozwala zniwelować przenoszenie drgań, dzięki temu ruchy drugiej osoby nie będą aż tak wyczuwalne.

a couple sleeping on bed

Upewnij się, że materac Multicontrol będzie odpowiedni dla Ciebie!

Skonsultuj zakup materaca z naszym profesjonalnym doradcą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model. W końcu wybór materaca to jedna z ważniejszych decyzji zakupowych w życiu.

Komu polecamy materac Multicontrol?

Jeśli oczekujesz średnio-miękkiego podparcia oraz alergia jest dla w Twoim przypadku bardzo dokuczliwa, materac będzie dobrym wyborem.

Komu nie polecamy materaca Multicontrol?

Nie będzie dobrym wyborem dla osób o wyższej wadze, a także szukających stabilnego, twadszego podparcia.

Dane techniczne materaca Multicontrol

Bądź świadom za co płacisz. Niczego przed Tobą nie ukrywamy, dlatego podajemy na tacy pełną specyfikację techniczną naszych materacy.

komputer

Wysokość materaca: 23cm

Pokrowiec Silver:

Stworzony z myślą o alergichach. Użyta w materacu tkanina Siver efektywnie zwalcza roztocza i zapobiega ich namnażaniu. Posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.
Działanie antybakteryjne  srebra w pokrowcu zostało przebadane i potwierdzone przez niezależną placówkę badawczą „Hohensteiner Institute”. Tkanina Silver Protect oprócz hamującego działania na rozmnażanie drobnoustrojów oraz właściwości antybakteryjne chroni także pokrowiec materaca przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec można prać w temperaturze 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100. 

Skład pokrowca:
73% poliester, 26% wiskoza, 1%poliamid

pokrowiec silver materaca

Rdzeń materaca

Sprężyny kieszeniowe 7-strefowe multipocket

Rdzeń materaca stanowią sprężyny typu multipocket. To aż dwa razy więcej sprężyn w porównaniu ze standardowym wkładem kieszeniowym. Dzięki temu otrzymujesz 2 razy więcej punktów podparcia, większą elastyczność punktową, oraz wysoką wytrzymałość produktu. 

Specyfikacja sprężyny typu Multipocket
Grubość drutu: 1,2, 1,4mm
Średnica: 3cm
Wysokość: 12cm

Pianka Gelinfuse

Połączenie naturalnego latesku z chłodzącym żelem pozwoliło uzyskać bardzo dobre właściwości antyalergiczna, oraz odpowiednią przepuszczalność powietrza i termoregulację, odpowiedzialną za utrzymywanie optymalnej temperatury snu.

Specyfikacja Pianki umieszczonej obustronnie nad warstwą filcu:
Gęstość: 30kg/m
Stabilność: 3,8 KPa
Wysokość: 3,5cm

Pianka Hydrolatex

Dlaczego zakup materaca w naszych salonach to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac, dlatego nasze materace są produkowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a nasi pracownicy są tak szkoleni, aby dobrać najbardziej idealny materac dla Ciebie.

Śpij wygodnie już dziś!

Dla naszych Klientów mamy specjalną ofertę rat 0%.
Nie musisz płacić za materac od razu. Wartość rozbijemy na dogodne dla Ciebie raty, bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym snem już dzisiaj a gotówkę możesz przeznaczyć na inne wydatki.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this