Materac Memory Comfort Plus

Materac Hydrosoft
Każdego dnia poprawiamy czyjś komfort życia poprzez poprawę jakości snu! Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Wybierz dogodny termin, a my zarezerwujemy ten czas specjalnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego materaca dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Materac Memory Comfort Plus

Piankowy

Memory Comfort Plus to materac, w którym zastosowaliśmy piankę wysokoelastyczną oraz piankę z pamięcią kształtu. Memory Comfort Plus to model z jeszcze wyższą warstwą pianki visco niż w modelu Memory Comfort

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Materac Memory Comfort Plus

Pamiętaj, że na materacu śpisz średnio 1/3 życia, dlatego warto zadbać o to, aby Twój sen był jak najbardziej efektywny i zdrowy. Zastosowane w materacu pianki zapewnią bardzo wygodne podłoże dla Twojego ciała. Pianka Visco pozwoli uzyskać idealne dopasowanie i rozluźnienie mięśni, a Ty będziesz spał zdrowo przez całą noc. W odróżnieniu od modelu Memory Comfort materac posiada jeszcze wyższą warstwę pianki visco, aby uzyskać głębszy efekt otulenia i rozluźnienia. Materac dodatkowo pełni funkcję redukcji nacisku, a to przekłada się na lepsze ukrwienie tkanek, zmniejszenie efektu drętwienia kończyn oraz szybszą rekonwalescencję w przypadku osób z problemami kręgosłupa.

Zostań chwilę dłużej i poznaj wszystkie zalety oraz pełną specyfikację materaca!

memory-comfort-plus-budowa
Twardość
Oddychalność
Sprężysość
Efekt otulenia
1

Pokrowiec Cooler Summer

Wzbogacony jonami srebra

2

Pianka Visco

Idealne dopasowanie.

3

Pianka wysokoelastyczna

zapewnia stabilne podparcie.

Co materac Memory Comfort Plus może Ci zaoferować?

Redukcje nacisku

Pianka visco redukuje nacisk czego efektem jest lepsze krążenie krwi, oraz mniejszy nacisk na tkanki.

Głębszy sen

Redukując nacisk sprawiasz, że Twoje ciało częściej znajduje się w wygodnej pozycji i nie potrzebuje tak często przekręcać się z boku na bok, a Ty znajdujesz się dłużej w fazie snu NREM.

Rozuźnienie mięśni

Nasze ciało odpoczywa wtedy, kiedy wszystkie mięśnie są rozluźnione a Ty czujesz przyjemny komfort. 

Chłodny pokrowiec

Zdejmowany pokrowiec

Wysoka wytrzymałość

Bezpieczny dla zdrowia

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się materac Memory Comfort Plus

Jakie problemy może pomóc rozwiązać materac Memory Comfort Plus

Problemy z kręgosłupem

Problemy z kręgosłupem

Jeśli borykasz się z problemami z kręgosłupem, w poprawie komfortu snu powinien pomóc ci materac Memory Comfort. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego podparcia każdej części Twojego ciała.

Częste wiercenie

Pianka z funkcją redukcji nacisku sprawia, że Twoje mięśnie są rozluźnione a nacisk na tkanki zmniejszony. Dlatego w jednej pozycji śpisz wygodniej, a Twój organizm nie potrzebuje tak często się przekręcać.

pozycja snu
dretwienie-nogi

Drętwienie kończyn

Kolejną zaletą redukcji nacisku jest zwiększenie krążenia w tkankach. Co przekłada się na zmniejszenie efektu drętwienia kończyn. Jeśli często budzisz się z nieprzyjemnym uczuciem mrowienia, materac z pianką visco może pozwolić wyeliminować ten problem.

Przewlekłe zmęczenie

Często efektem przewlekłego zmęczenia może być fakt, że śpisz nie tyle, co niewystarczająco długo, ale nieodpowiednio. Nasz organizm najlepiej regeneruje się w fasie snu głębokiego NREM, dlatego redukując nacisk, sprawiamy, że śpimy efektywniej, głębiej i dłużej przebywamy w fazie snu NREM. To przekłada się na lepszą regenerację i większy odpoczynek.
Zmęczenie

Upewnij się, że materac Memory Comfort Plus będzie odpowiedni dla Ciebie!

Skonsultuj zakup materaca z naszym profesjonalnym doradcą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model. W końcu wybór materaca to jedna z ważniejszych decyzji zakupowych w życiu.

Komu polecamy materac Memory Comfort Plus?

Materac polecamy osobą cierpiącym na problemy z kręgosłupem, szukających średnio-twardych, przyjemnie otulających materacy.

Komu nie polecamy materac Memory Comfort Plus?

Nie będzie dobrym rozwiązaniem dla osób oczekujących bardzo twardego, stabilnego podparcia.

Dane techniczne materaca Memory Comfort Plus

Bądź świadom za co płacisz. Niczego przed Tobą nie ukrywamy, dlatego podajemy na tacy pełną specyfikację techniczną naszych materacy.

komputer

Wysokość materaca: 21cm

Pokrowiec Cooler Summer:

Pokrowiec zaprojektowany z myślą o użytkownikach borykających się z problemami z nadmiernym poceniem i przegrzewaniem. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku i chłodny. Znacznie lepiej odprowadza wilgoć od tradycyjnych włókien oraz świetnie absorbuje ciepło. Dobrze sprawdzi się w gorące letnie noce, kiedy to efekt chłodnej tkaniny będzie bardziej wyczuwalny.

Skład pokrowca:
65% poliester, 35% wiskoza.

 
Pokrowiec materaca Termospring Lenpur

Rdzeń materaca

Pianka wysokoelastyczna HR

Stanowi rdzeń materaca. Pianka posiada otwartokomórkową strukturę, to zapewnia jej bardzo wysoką wytrzymałość (w odróżnieniu od tradycyjnych pian poliuretanowych) oraz wysoką przewiewność. Pianka stanowi stabilne, podparcie dla kręgosłupa z zachowaniem systemu 7-stref komfortu. Wybierając materac, w którym zastosowano pianki wysokoelastyczne oznaczone skrótem HR, masz pewność, że kupujesz produkt na długie lata i bezpieczny dla zdrowia.

Specyfikacja Pianki HR użytej w materacu:
Gęstość: 35kg/m3
Stabilność: 3.8 Kpa
Wysokość: 14cm

Pianka Wysokoelastyczna

Pianka Visco

Śpiąc na materacu z warstwą pianki Visco poczujesz przyjemny efekt otulenia i idealnego dopasowania w każdej części ciała. Swoje właściwości zawdzięcza reagowaniu na temperaturę ciała i nacisk. Najważniejszą zaletą pianki Visco jest funkcja redukcji nacisku. Dzięki temu zmiejszamy nacisk na mięśnie, poprawiamy krążenie krwi i przyśpieszamy regenerację tkanek. Pianka idealnie konturuje nasze ciało niezależnie od pozycji, w jakiej śpimy. Połączenie pianki visco z twardszym rdzeniem wykonanym z pian wysokoelastycznych stanowi idealne rozwiązanie w przypadku osób cierpiących na problemy z kręgosłupem.

Specyfikacja piany Visco:
Gęstość: 54kg/m3
Stabilność: 2,0Kpa
Wysokość: 6cm

Pianka Visco

Dlaczego zakup materaca w naszych salonach to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac, dlatego nasze materace są produkowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a nasi pracownicy są tak szkoleni, aby dobrać najbardziej idealny materac dla Ciebie.

Śpij wygodnie już dziś!

Dla naszych Klientów mamy specjalną ofertę rat 0%.
Nie musisz płacić za materac od razu. Wartość rozbijemy na dogodne dla Ciebie raty, bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym snem już dzisiaj a gotówkę możesz przeznaczyć na inne wydatki.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this