Materac Firmino Duo

Materac Firmino Duo
Każdego dnia poprawiamy czyjś komfort życia poprzez poprawę jakości snu! Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Wybierz dogodny termin, a my zarezerwujemy ten czas specjalnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego materaca dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Materac Firmino Duo

Piankowy, Dla par.

Włoski materac stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wykonany w wysoko gatunkowych pian HR, które gwarantują najwyższy komfort. Dzięki podzielonemu rdzeniu materaca każdy użytkownik może dopasować twardość według własnych potrzeb. Od teraz nie musisz martwić się, czy materac będzie wygodny również dla twojego partnera.

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Dlaczego Firmino Duo to idealny materac dla Ciebie?

Każdy z nas jest inny, mamy różną budowę ciała, preferencje twardości oraz inne problemy, które wpływają na jakość snu, a przecież sen jest najważniejszy.

To podczas snu odpoczywasz, Twoje ciało i umysł regenerują się i gromadzą energię na kolejny dzień.
 Dzięki odpowiedniej jakości materiałom zastosowanym w produkcji materaca oraz przedzielonemu rdzeniu materac staje się idealnie dopasowany dla każdego użytkownika.

Zostań chwilę dłużej i poznaj wszystkie zalety oraz pełną specyfikację materaca!

Firmino Duo
Twardość
Oddychalność
Sprężysość
Efekt otulenia
1

Wymienny topper 3,5cm

Wykonany z pianki Olmosoft.

2

Pianka Polilattex (medium) 10cm

Pianka o zwiększonej sprężystości i idealnych właściwościach rozłożenia nacisku.

3

Pianka Polilattex (grey) 10cm

Twardsza pianka, zapewnia stabilniejsze podparcie.

Co materac Firmino Duo może Ci zaoferować

Prawidłowe podparcie

Materac pozwala uzyskać odpowiednie podparcie kręgosłupa z zachowaniem naturalnych krzywizn. Dzięki temu Twoje mięśnie pozostają rozluźnione a tkanki lepiej ukrwione. To wpływa na regenerację i poprawę jakości snu w przypadku osób cierpiącym na większości schorzeń kręgosłupa.

Odpowiednia wentylacja

Firmino Duo został wyposażony w pokrowiec wykonany z dobrze wentylujących i odprowadzających wilgoć materiałów jak i taśmę wentylacyjną, tak, aby Twój sen był jeszcze lepszy!

Zmniejsza napięcie mięśni

Pianka Visco wszyta w pokrowiec w połączeniu z pianką umieszczoną w topie materaca pozwala zredukować nacisk, tym samym zmniejszyć napięcie mięśni. W końcu możesz budzić się wyspany i zrelaksowany.

Antyalergiczny

Zdejmowany pokrowiec

Wysoka wytrzymałość

Materac o statusie wyrobu medycznego

Technologia Double Core

Innowacyjna technologia Double Core pozwala uzyskać indywidualne podparcie dla każdego użytkownika. Nie musisz kupować osobnego materaca dla swojego partnera. Dodatkowo możesz konfigurować swój materac aż w sześciu różnych kombinacjach.

Pokażemy Ci, jak to działa.

Budowa materaca Firmino Duo

Rdzeń materaca to 3 rodzaje pianek wysokoelastycznych (HR) o różnych twardościach i wyporności.

Dwie warstwy zostały sklejone przy pomocy ekologicznego kleju a sam rdzeń przecięty.
Osobną warstwę stanowi wymienny topper z pianki olmosoft.

Całość zamknięta w zdejmowanym na zamek pokrowcu.
Odpinając pokrowiec możesz samodzielne wyciągnąć wewnętrzy topper, aby uzyskać stabilniejsze, twardsze podparcie. Dodatkowo możesz obrócić rdzeń materaca dla każdego użytkownika osobno.

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się materac Firmino Duo.

Jakie problemy może pomóc rozwiązać materac Firmino Duo

Problemy z kręgosłupem

Problemy z kręgosłupem

Materac jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz ze stwierdzonymi schorzeniami.
Pianki zastosowane w budowie pozwalają odpowiednio podpierać kręgosłup, rozluźniać mięśnie i poprawiać krążenie krwi co finalnie sprowadza się do poprawy komfortu i zmniejszenia lub zlikwidowania bólu.
Materac ma certyfikat wyrobu medycznego.

Problemy z alergią

Zastosowane w materacu pianki mają właściwości antyalergiczne. Dodatkowo pokrowiec materaca można łatwo zdjąć i przeprać, dzięki temu wyeliminujesz większość roztoczy.

alergia

Przegrzewanie się

Materiały zastosowane w pokrowcu oraz struktura otwartokomórkowa pian zapewnia bardzo dobry obieg powietrza wewnątrz wkładu, utrzymując optymalną temperaturę snu.

Nadmierna potliwość

Pianki i materiał wewnątrz pokrowca, wzbogacony mikrokapsułkami PCM świetnie odprowadzają wilgoć. Jeśli masz problemy z nocnymi potami, materac powinien pomóc zredukować tę dolegliwość.

Problemy z przegrzewaniem

Nocne wiercenie

Dlaczego się wiercimy? Ponieważ nasze ciało szuka wygodnej pozycji snu. Pianka z redukcją nacisku zwiększa komfort i redukuje nacisk, co przekłada się na lepsze ukrwienie tkanek, a Ty nie będziesz potrzebował tak często zmieniać pozycję.

Upewnij się, że materac Firmino Duo będzie odpowiedni dla Ciebie!

Skonsultuj zakup materaca z naszym profesjonalnym doradcą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model. W końcu wybór materaca to jedna z ważniejszych decyzji zakupowych w życiu.

Komu polecamy materac Firmino Duo

Polecamy wszystkim, którzy oczekują od materaca wysokiej jakości i komfortu. Dzięki przedzielonemu rdzeniu i możliwości konfiguracji twardości dla każdej osoby będzie dobrym rozwiązaniem dla Par.

Komu nie polecamy materaca Firmino Duo

Nie będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku osób oczekujących bardzo miękkiego podparcia.

Dane techniczne materaca Firmino Duo

Bądź świadom za co płacisz. Niczego przed Tobą nie ukrywamy, dlatego podajemy na tacy pełną specyfikację techniczną naszych materacy.

komputer

Wysokość materaca: 25cm

Pokrowiec

Pokrowiec materaca Firmino Duo został wykonany z antyalergicznej tkaniny Tessuto Strech, w skład której wchodzi wiskoza. Jest niezwykle wytrzymały, a zarazem bardzo miły w dotyku. Szybko odprowadza wilgoć, dbając o mikroklimat podczas snu.

Wierzchnia warstwa pokrowca to pianka Polygel, która delikatnie otula Twoje ciało, dając uczucie niezwykłego komfortu. Pianka I-Fo@m, która została umieszczona w wewnętrznej części pokrowca, absorbuje ciepło, utrzymując termiczny komfort podczas snu.

Materac Firmino Duo

Rdzeń materaca

Pianka Olmosoft

Pianka Olmosoff o gęstości 35kg/m3 Nadaje sprężystość oraz zwiększa przewiewność materaca.

Pianka

Pianka Polilattex

Wysokoelastyczna piana (HR) o gęstości 32 kg/m3 i stabilności: 3,6 KPA.
Spieniana za pomocą wody bez szkodliwych substancji (CFC) w technologii zmiennociśnieniowej.
Pianka o zwiększonej sprężystości i idealnych właściwościach rozłożenia nacisku. W materacu zastosowano dwa rodzaje piany Polilattex twadszą (grey) oraz miększą (medium). Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać odpowiednią twardość według własnych preferencji.

Pianka Wysokoelastyczna

Dlaczego zakup materaca w naszych salonach to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac, dlatego nasze materace są produkowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a nasi pracownicy są tak szkoleni, aby dobrać najbardziej idealny materac dla Ciebie.

Śpij wygodnie już dziś!

Dla naszych Klientów mamy specjalną ofertę rat 0%.
Nie musisz płacić za materac od razu. Wartość rozbijemy na dogodne dla Ciebie raty, bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym snem już dzisiaj, a gotówkę możesz przeznaczyć na inne wydatki.