Materac Biogreen Maxi

Materac Biogreen Maxi
Każdego dnia poprawiamy czyjś komfort życia poprzez poprawę jakości snu! Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Wybierz dogodny termin, a my zarezerwujemy ten czas specjalnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego materaca dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Materac Biogreen Maxi

Piankowy

W materacu Biogreen Maxi zastosowano dwa rodzaje pianki wysokoelastycznej: Lavender oraz Biogreen. Całość zamknięta w zdejmowanym do prania pokrowcu z dodatkiem mikrokapsułek wyciągu z oliwy.

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Biogreen Maxi

Biogreen Maxi to materac, który będzie stanowił świetne rozwiązanie dla osób oczekujących średnio-twardego bądź twardego podparcia. Materac posiada dwie strony twardości, dlatego sam możesz wybrać wersję komfortu idealną dla Ciebie. W materacu zastosowano wysokoelastyczne pianki, w których substancje ropopochodne zastąpiono olejem rycynowym. Dlatego masz pewność, że śpisz dobrze i zdrowo.

Zostań chwilę dłużej i poznaj wszystkie zalety oraz pełną specyfikację materaca!

Budowa materaca Biogreen Maxi
Twardość
Oddychalność
Sprężysość
Efekt otulenia
1

Pokrowiec OLIVOIL 

Zawiera mikrokapsułki oliwy.

2

Obustronnie pianka Biogreen

Dwie wersje twardości

3

Pianka Lavender

Zawiera wyciąg z lawendy.

punkt-4

Pianka Biogreen

Twardsza wersja pianki

Co materac Biogreen Maxi może Ci zaoferować?

Dwie strony komfortu

Materac posiada dwie strony twardości. Obracając materacu uzyskasz inną twardość.

Wysoka wytrzymałość

Dzięki zastosowaniu pian wysokoelastycznych

Odpowiednia wentylacja

Pianki wysokoelastyczne dzięki strukturze otwartokomórkowej bardzo dobrze przepuszczają powietrze.

Antyalergiczny

Zdejmowany pokrowiec

Wysoka wytrzymałość

Dwustronny

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się materac Biogreen Maxi.

Jakie problemy może pomóc rozwiązać materac Biogreen Maxi

Problemy z kręgosłupem

Problemy z kręgosłupem

Jeśli borykasz się z problemami z kręgosłupem, w poprawie komfortu snu powinien pomóc ci materac Biogreen Maxi. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego podparcia każdej części Twojego ciała. 

Problemy z alergią

Pianki wysokoelastyczne bardzo dobrze oddychają oraz rdzeń materaca został zaimpregnowany olejkami z lawendy. Sam pokrowiec możesz przeprać, dzięki czemu wyeliminujesz znaczną ilość roztoczy.

alergia
a couple sleeping on bed

Częsta zmiana pozycji snu

Jeśli potrzebujesz często zmieniać pozycję snu lub masz problemy ze zmianą pozycji, materac może pomóc Ci z tym problemem. Pianka jest  twardszym i mniej sprężystym materiałem, dzięki temu przekręcanie się z boku na bok będzie dużo łatwiejsze.

Upewnij się, że materac Biogreen Maxi będzie odpowiedni dla Ciebie!

Skonsultuj zakup materaca z naszym profesjonalnym doradcą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model. W końcu wybór materaca to jedna z ważniejszych decyzji zakupowych w życiu.

Komu polecamy materac Biogreen Maxi

Będzie dobrym materacem w przypadku osób z problemami z alergią, oczekujących średnio-twaradego, stabilnego podparcia.

Komu nie polecamy materac Biogreen Maxi

Nie będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku osób oczekujących sprężystego, miększego podparcia. 

Dane techniczne materaca Biogreen Maxi

Bądź świadom za co płacisz. Niczego przed Tobą nie ukrywamy, dlatego podajemy na tacy pełną specyfikację techniczną naszych materacy.

komputer

Wysokość materaca: 21cm

Pokrowiec OLIVOIL

Pokrowiec wykonany z włókna poliestrowego z dodatkiem mikrokapsułek z olejkiem z oliwy, która pozytywnie wpływa na utrzymanie dobrej kondycji i pielęgnację skóry. Pokrowiec materaca możesz zdjąć za pomocą zamka i przeprać w temperaturze do 60 °C.  Pokrowiec delikatnie pikowany owatą.

pokrowiec silver materaca

Rdzeń materaca

Pianka Biogreen

To rodzaj bardzo wytrzymałej i odporniej na odkształcenia pianki wysokoelastycznej. Substancje ropopochodne służące do produkcji piany zostały zastąpione olejem rycynowym. Materac obustronnie posiada piankę Biogreen o dwóch różnych stopniach twardości.

Pianka Wysokoelastyczna

Pianka Lavender

Stanowi rdzeń materaca, a zarazem najgrubszą jego warstwę. Jest to również rodzaj pianki wysokoelastycznej, która została dodatkowo nasączona olejkiem z lawendy. To rozwiązanie zapobiega rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii oraz odstrasza owady.

 

Pianka Lavender

Dlaczego zakup materaca w naszych salonach to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac, dlatego nasze materace są produkowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a nasi pracownicy są tak szkoleni, aby dobrać najbardziej idealny materac dla Ciebie.

Śpij wygodnie już dziś!

Dla naszych Klientów mamy specjalną ofertę rat 0%.
Nie musisz płacić za materac od razu. Wartość rozbijemy na dogodne dla Ciebie raty, bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym snem już dzisiaj a gotówkę możesz przeznaczyć na inne wydatki.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this