Materace


W naszej ofercie znajdziesz jedynie materace polskich i włoskich producentów. Wybierając materace z ich oferty zwracaliśmy uwagę na to, aby wybrać te niepowtarzalne, charakteryzujące się nie tylko najwyższą jakością wykonania, czy też komfortem snu, ale także najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Dlatego też, w naszym salonie możesz wybierać wśród modeli, które cieszą się uznaniem nie tylko w całej Polsce, ale także w całej Europie i na świecie! Chcemy dać Ci pewność, że kupując materac u Śpiocha dostajesz to, co najlepsze. W końcu zdrowy, owocny sen ma niezwykle duży wpływ na komfort naszego życia. Ofertę materacy możesz przejrzeć tutaj.

 

Poniżej kilka słów o każdym z Producentów


 

M&K Foam Sp. z o.o.

 

 

 

 

Firma Merita powstała w 1990 roku, od początku działając w branży artykułów wyposażenia domu. Pierwsze lata pracy, oparte na dystrybucji importowanych z Włoch materacy, zaowocowały gruntownym poznaniem specyfiki produktu oraz oczekiwań klientów na naszym rynku, tak aby w 1994 r., w oparciu o sprawdzone technologie, uruchomić ich produkcję w Polsce.Od tego czasu stale rozwija swoje produkty poprzez zastosowanie coraz nowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz wysokiej jakości surowców i materiałów spełniających unijne wymagania.

Ofertę firmy Merita znajdziesz klikając tutaj.

Materace Merita to wysokiej jakości produkty, przygotowane z myślą o śnie. Twoim śnie. Materace termoelastyczne, wysokoelastyczne, ortopedyczne, piankowe czy dziecięce, spełniają najwyższe normy, zapewniając zdrowy, komfortowy, a przede wszystkim spokojny sen. Merita to także poduszki ortopedyczne, stelaże, ochraniacze czy też pokrowce. Wszystko dla jeszcze lepszego wypoczynku naszych Klientów. Jako producent materacy największą wagę Merita przywiązuje do ich jakości.

Przez wiele lat działalności naszej firmy mogliśmy poznać oczekiwania Klientów wobec tych produktów, dlatego nasz rozwój ukierunkowany jest na ciągłe doskonalenie produktów poprzez stosowanie surowców i materiałów najwyższej jakości od dostawców z Polski i UE.

Materiały używane do produkcji materaców posiadają odpowiednie atesty EKO TEX 100, BEZPIECZNY DLA NIEMOWLĄT, BEZPIECZNY DLA DZIECKA, PRZYJAZNY DLA CZŁOWIEKA. Materace Merita zostały pozytywnie docenione przez CENTRUM REHABILITACJI w KONSTANCINIE , Prywatną Klinikę Rehabilitacyjną w Krojantach, Hotel Bristol w Warszawie, The Granary La Suite Hotel Wrocław City Center. Poniżej prezentujemy wybrane referencje. Więcej znajdziesz tutaj.


Do góry

Inspirujące życie to wyzwanie.

Aby spełniać swoje marzenia, potrzeba dużej dawki energii. Jej źródło tkwi w dobrym śnie. Śniąc przesypiamy prawie 1/3 naszego życia, co oznacza, że w trakcie 75 lat na sen przeznaczymy około dwustu tysięcy godzin. Żeby nie był to czas zmarnowany, warto przeznaczyć go na ładowanie akumulatorów.

Chcemy towarzyszyć Wam w realizacji pasji, dlatego dbamy o to, by materace, które produkujemy, zapewniały jak najlepszą jakość snu. Dzięki ponad 25 – letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że z nami dobrze się wyśpisz, a tym samym nie zabraknie Ci pozytywnej energii do podejmowania kolejnych wyzwań i spełniania marzeń.

Wysokie standardy jakości, duży wybór wzornictwa, ergonomia zastosowania oraz doskonały serwis i fachowe doradztwo pozwalają nam dostarczać Wam rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Wybór materaca Fabryki Materacy JANPOL pozwala na efektywny i komfortowy wypoczynek.
Z nami budzisz się z uśmiechem 🙂

Ofertę firmy Janpol znajdziesz klikając tutaj.
Poniżej prezentujemy  wybrane nagrody dla firmy Janpol
⚫ Złoty Medal Targów MEBLE POLSKA 2015 dla materaca Plantpur SUPERIOR ⚫ Najwyższa Jakość Quality International 2013 w kategorii QI PRODUCT „Materace rehabilitacyjne” ⚫ KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013, 2014, 2015 w kategorii „Materace” ⚫ Złoty Laur Klienta 2007 w kategorii „Materace do sypialni”. ⚫ Certyfi kat Przedsiębiorstwa Fair Play 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 – ZŁOTA STATUETKA FAIR PLAY 2006. ⚫ Wyróżnienie „Meble Plus – Produkt 2010” miesięcznika Meble Plus w kategorii „łóżko” dla materaca DAFNE. ⚫ Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2003 za materac ZEUS.
Do góry

Firma Meble Marzenie należy obecnie do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm meblarskich w Polsce; co w obliczu bardzo wysokiego miejsca naszego kraju w światowych rankingach tej branży pozwala nam z dumą spoglądać na nasze dotychczasowe osiągnięcia, jak również z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość! Tą pozycję udało nam się osiągnąć dzięki zaufaniu, którym obdarzyły nas setki sklepów w całej Polsce i ich klienci, a także liczni odbiorcy zagraniczni. Nasze produkty docierają nie tylko do krajów naszego regionu, ale też do tak odległych zakątków jak Irlandia, Bahrajn, Izrael, Cypr czy Mongolia.
Wartym odnotowania jest fakt, że firma Meble Marzenie jest stuprocentowo polskim producentem, a nie filią międzynarodowej korporacji czy też spółką polsko-zagraniczną. Dzięki temu ma znacznie lepsze rozeznanie w potrzebach polskiego klienta i wie, że potrzebuje on produktu dobrego, trwałego i na jego kieszeń .
Jednocześnie nasi klienci mają też świadomość, że kupując nasze produkty wspierają gospodarkę własnego kraju, dają zatrudnienie i przyczyniają się do nowych inwestycji – a zatem w pewnym sensie wzbogacają w ten sposób również samych siebie.
Ofertę materacy Comforteo Meble Marzenie znajdziesz klikajac tutaj.
Do góry

W celu zagwarantowania 100% włoskiej jakości snu, Materassificio Montalese zawsze tworzy każdy materac na terenie własnych zakładów produkcyjnych.
Twórczość, pasja, oryginalność i innowacja są naszymi cechami, które pomagają nam osiągnąć prowadzenie na światowych rynkach.
W celu poprawy wydajności i jakości produktów, Materassificio Montalese od zawsze zwracało szczególną uwagę na automatykę i wspieranie rozwoju nowych technologii.
Badania na przestrzeni lat doprowadziły do wytyczenia nowej techniki, która zmniejsza wpływ fizyczny naszych materacy, jak również ich wpływ na środowisko: dzięki pakowaniu próżniowemu, rozmiar materacy zmniejsza się o 90%, pozwalając na wygodne przechowywanie, transport, dystrybucję i znaczące działanie na korzyść środowiska. Jednakże prawdziwą dumą Materassificio Montalese jest unikalność, jaką wykorzystywane urządzenia nadają każdemu produktowi. Wewnętrzne drukarki cyfrowe dla niestandardowych opakowań, etykieciarki obsługujące cztery kolory i hafciarki do dostosowania indywidualnych etykiet produktów: to inwestycje jakościowe, które doprowadziły firmę do wyróżniania się w branży.

Do góry

M&K Foam Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo M&K Foam to uznana w branży firma, produkująca materace na polski i europejski rynek od 1992 roku.

Nasza oferta to szeroki wybór najwyższej jakości produktów, zapewniających komfort podczas snu i wypoczynku. Udostępniamy materace piankowe: bonelowe, kieszonkowe, piankowe oraz lateksowe. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów proponujemy także solidne stelaże, wygodne łóżka i poduszki.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat wpływu jakości materacy na komfort snu, zaważyła na naszych produktach w sposób niezwykle widoczny. Proponujemy wyłącznie doskonale skonstruowane materace, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji.

Do góry

Gruppo Industriale Buoninfante Sp. z o. o. jest rodzinną firmą produkującą materace już od ponad 40 lat.
W wysoko zautomatyzowanej fabryce zlokalizowanej w Salerno we Włoszech jest w stanie produkować nawet 800 tys. materaców rocznie. Wyroby Buoninfante są powszechnie rozpoznawalne i spełniają wszystkie oczekiwania klientów na całym świecie. Wytwarzane w 100% we Włoszech. Wszystkie materace Buoninfante wyróżniają się wysoką jakością surowców, dokładną kontrolą procesu produkcji, doskonałymi projektami oraz długim terminem gwarancji.

Projektujemy i wytwarzamy nasze produkty z najlepszych surowców i materiałów produkowanych wyłącznie we Włoszech. Nasza firma jest obecna na głównych światowych rynkach, w tym również amerykańskim. Naszym celem jest dostarczanie Klientom najlepszej jakości materacy gwarantujących zdrowy sen i świetne samopoczucie na każdy nowy dzień.Za najważniejszy cel stawiamy sobie wytworzenie takiego produktu, który będzie chronił zdrowie oraz zapewniał dobry sen naszym Klientom.

Materace najwyższej jakości na wyciągnięcie ręki

Jeżeli chodzi o zdrowy, wygodny sen, to w Śpiochu nie uznajemy półśrodków. Oferujemy jedynie nowoczesne, acz sprawdzone modele materacy. Odwiedź nasze salony sprzedaży w Jarosławiu oraz Sanoku i przekonaj się o tym samodzielnie! Każdy z naszych produktów jest dokładnie opisany, a w razie problemów z dokonaniem wyboru, zawsze możesz liczyć na jednego z doradców. Jednym z najlepszych sposobów na wybranie odpowiedniego materaca jest po prostu jego przetestowanie. Najpopularniejszymi rodzajami podłoża do spania, na które stawiamy, są materace miękkie, średnio twarde oraz twarde. Każdy z nich ma oczywiście swoją specyfikację (np. materac piankowy, multipocket, lateksowy i tak dalej) oraz każdy z nich posiada swoje zalety. Wśród ich wspólnych właściwości można wymienić:

Wpadnij do nas i wypróbuj nasze materace 🙂 będzie nam niezmiernie miło gościć każdego, kto szuka podłoża do spania, które zapewni mu wysoki komfort i wygodę. Dla Twojej wygody ulokowaliśmy punkty sprzedaży w Sanoku oraz Jarosławiu, dodatkowo możesz skorzystać z sklepu on-line. Zapraszamy!

Do góry

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this