Materace sprężynowe

W ciągu ostatnich 20-30 lat materace sprężynowe były najczęściej spotykanymi podłożami snu w Polskich domach. Można było je odnaleźć w łóżkowych materacach, w sofach, wersalkach i wielu innych meblach. Niesamowite, jak wielką ewolucję od tego momentu przeszedł materac sprężynowy. Dzisiaj uznawany jest za jeden z najwygodniejszych, najbardziej wytrzymałych i najchętniej wybieranych modeli na całym świecie. W czym tkwi tajemnica popularności nowoczesnych materacy sprężynowych kieszeniowych? Dlaczego do tak dawna nie schodzą z listy bestsellerów? Oraz czego możemy spodziewać się po podłożu snu tego typu? O tym właśnie dowiesz się Śpiochu – Twoim sklepie z materacami! Zapraszamy.

 

Materace sprężynowe

 

Niesamowita ewolucja – materace sprężynowe kieszeniowe

O zaletach materaca sprężynowego kieszeniowego można mówić naprawdę długo. Zaczniemy wobec tego od najważniejszej z nich – komforcie spania. Okazuje się, że nowoczesny materac sprężynowy doskonale „rozumie” budowę, wagę oraz kształt naszego ciała, dzięki czemu może dopasować się do niego gwarantując nam wyjątkową wygodę. Sprężyny poddają się w miejscach największego ucisku, ale jednocześnie dbają o solidne podparcie takich miejsc, jak biodra, kark, czy kręgosłup. Wszystko za sprawą specjalnych kieszeni. Nowoczesne materace sprężynowe zbudowane są w ten sposób, że każda ze sprężyn ulokowana jest w oddzielnej komorze, zwanej potocznie kieszenią. Dzięki temu rozwiązaniu każda z nich pracuje w nieskrępowany, indywidualny sposób, co wpływa na jakość całego produktu oraz komfort jego użytkowania.

Jednak kieszenie zastosowane w materacu ze sprężynami to nie tylko wygoda. Dzięki nim nasz materac będzie o wiele bardziej wytrzymały na zużycie i uszkodzenia. Z pewnością nie pojawią się w nim wyleżane dołki lub dziury. W tym miejscu warto wspomnieć, że kupując nowoczesny materac sprężynowy kieszeniowy, zyskujemy podłoże snu, które posłuży nam przez naprawdę długi okres. Można uznać to za wieloletnią inwestycję. Dodatkowo indywidualne kieszenie zapewniają nam wyższą higienę snu. Jest to szczególnie ważne, jeżeli pojawiają się u nas objawy takie jak zaczerwienione oczy, kaszel, czy katar (po dłuższym spaniu).

 

Odwiedź nas i wybierz swój materac ze sprężynami

Jeżeli uważasz, że materac sprężynowy z kieszeniami to coś dla Ciebie, koniecznie odwiedź nasze punkty sprzedaży w Jarosławiu oraz Sanoku. Nie ma lepszego sposobu na to, by sprawdzić, czy dany model odpowiada na nasze potrzeby, niż po prostu się na nim położyć. Wystarczą 2-3 minuty, by skutecznie określić nasze upodobania. Wybranie odpowiedniej twardości podłoża snu (a więc materaca twardego, miękkiego lub średniego), jest równie ważne co wybór samego modelu. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać idealny materac sprężynowy w odpowiednim dla Ciebie przedziale cenowym. Odwiedź Śpiocha i wybierz swój wymarzony materac – zapraszamy!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this