Materace multipocket

Jeżeli uważałeś, że nowoczesne materace sprężynowe są wygodne, to mamy dla Ciebie coś absolutnie wyjątkowego! Materac multipocket to nawet do 500 sprężyn na metr kwadratowy materaca! Zupełnie nowa, innowacyjna odsłona tradycyjnej, sprężynowej odmiany. Głównym elementem tego typu produktu jest wykorzystanie rdzenia zbudowanego ze sprężyn kieszeniowych. Jest to system, w którym każda sprężyna materaca zamknięta jest w oddzielnej kieszeni. Dzięki temu sprężyny w materacu multipocket mogą działać niezależnie od siebie, a do tego są o wiele bardziej wytrzymałe na zużycie i uszkodzenia. Co ciekawe w nowoczesnym materacu multipocket znajdziemy nawet do dwóch razy więcej sprężyn, niż w materacu kieszeniowym! Sprawdźmy, dlaczego jest to tak istotne.

 

materace multipocket

 

Nowoczesny materac multipocket – postaw na wygodę

Uważa się, że nowoczesne materace multipocket należą do grupy najwygodniejszych materacy. Dzięki niezależnej pracy setek sprężyn produkt zapewnia nam doskonałe podparcie w każdym punkcie naszego ciała. Nasze plecy, kark, biodra i barki ułożone są w poprawny, naturalny sposób. Dzięki materacom multipocket możemy zapomnieć o porannych bólach mięśni lub stawów – jedyne, co nas czeka, to bardzo wygodny, relaksujący sen. Wypoczynek na modelach multipocket to absolutnie unikalne doświadczenie. Polecamy ten produkt szczególnie tym, którzy cenią sobie bardzo wysoki komfort oraz wygodę snu.

Należy zaznaczyć, że omawiane materace występują w wielu formach oraz rodzajach. Odnajdziemy materace multipocket w różnych poziomach twardości oraz rozmiarach. Z pewnością każdy z nas odnajdzie model idealnie pasujący do naszej sypialni. Pamiętajmy, że inwestycja w nowoczesny model multipocket to rozwiązanie na długie lata. Jest to produkt, który jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia, urazy oraz zużycie. Z pewnością zostanie z nami przez tysiące wygodnych nocy.

 

Obejrzyj nasze modele multipocket

Jeżeli chcesz osobiście przekonać się o klasie materaca multipocket, odwiedź nasze punkty sprzedaży w Jarosławiu lub Sanoku. Dodatkowo możesz obejrzeć oferowane modele w naszym sklepie internetowym (kliknij w banner powyżej). Wystarczy, że położysz się na nowoczesnym modelu multipocket na 2-3 minuty, aby po prostu zakochać się w jego wyjątkowym komforcie użytkowania! Nasi specjaliści z przyjemnością opowiedzą Ci nieco więcej o budowie i przeznaczeniu konkretnych produktów oraz podpowiedzą najlepszy wybór. Koniecznie zajrzyj do Śpiocha!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this