Materace kieszeniowe

Często porównuje się materac kieszeniowe z materacami sprężynowymi. Rzeczywiście, oba modele opierają się o pracę sprężyn, które zapewniają naszemu ciału odpowiednie podparcie podczas snu. Jednak przyjęło się, że materac z kieszeniami jest wygodniejszy, niż jego „tradycyjny” zamiennik. Wszystko za sprawą tytułowych kieszeni. W materacach kieszeniowych każda ze sprężyn zamknięta jest w swojej własnej, oddzielnej kieszeni. Jednak dlaczego jest to tak ważne? Okazuje się, że dzięki temu modele kieszeniowe nie tylko zyskują dodatkową wytrzymałość na zużycie oraz uszkodzenia, ale także umożliwiają sprężynom indywidualną, niezależną pracę. To właśnie dzięki temu modele z tej kategorii lepiej „rozumieją” największe punkty nacisku naszego ciała oraz poddają się w odpowiednim stopniu w takich miejscach jak kark, kręgosłup, czy biodra.

 

materace kieszeniowe

 

Materac z kieszeniami w Twojej sypialni

Nie dość, że materace kieszeniowe uznawane są za jedne z najwygodniejszych odmian, to dodatkowo występują w wielu wariantach rozmiarowych oraz w różnych twardościach. Z pewnością każdy z nas odnajdzie optymalny model. Najlepszym sposobem, na wybór najlepszej opcji jest po prostu zweryfikowanie swoich preferencji albo krótki test. Jeżeli uważasz, że materac kieszeniowy odpowiada Twoim potrzebom, po prostu odwiedź nasz punkt sprzedaży w Jarosławiu albo Sanoku, by się na nim położyć. Nawet 2-3 minutowe leżakowanie pozwoli Ci stwierdzić, czy jest to materac dla Ciebie.

Materace kieszeniowe polecane są osobom w każdym wieku oraz w każdej wadze. Nowoczesny materac z kieszeniami bez trudu dopasuje się do naszej sylwetki i zapewni nam bardzo wygodny sen. Dzięki niemu możemy zapomnieć o sztywności karku lub bólu mięśni i stawów. Całe nasze ciało ułoży się na nim w naturalny sposób. Niezależnie od ulubionej pozycji snu z pewnością obudzimy się całkowicie zrelaksowani oraz wypoczęci.

 

Postaw na wygodę, postaw na materac z kieszeniami

Trudno uwierzyć, jak bardzo zmieniły się materace w przeciągu ostatnich 10-15 lat. Nowoczesne odmiany materaca kieszeniowego należą do kategorii najwygodniejszych odmian materacy. Polacy, przyzwyczajeni do materacy sprężynowych, bardzo chętnie wybierają ich innowacyjną odmianę, a więc właśnie materace kieszeniowe. Jeżeli chcesz poznać dokładną budowę omawianego produktu lub potrzebujesz pomocy w zakupie odpowiedniego modelu, po prostu skontaktuj się z naszą obsługą, odwiedź sklep internetowy Śpiocha, lub odwiedź nas w sklepie stacjonarnym. Razem na pewno uda się nam wybrać najlepsze podłoże snu do Twojej sypialni!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this