Materace hybrydowe

Wyobraź sobie połączenie dwóch najpopularniejszych rodzajów podłoża snu. Obecność wszystkich zalet materacy piankowych oraz materacy sprężynowych w jednym produkcie. W taki właśnie sposób budowane są materace hybrydowe, produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających klientów! Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich kilku lat bardzo zyskał na popularności. Wymienia się je w grupie najwygodniejszych materacy dostępnych na rynku, a opinie o materacach sprężynowo piankowych są zazwyczaj jednoznacznie pozytywne. Co ciekawe, grubość materaca hybrydowego może sięgać nawet 40 centymetrów – wytarczy wyobrazić sobie tę grubość, aby zrozumieć, dlaczego modele z tej kategorii są aż tak wygodne. Powiedzmy sobie nieco więcej na temat materacy hybrydowych.

 

materace hybrydowe

 

Materac sprężynowo piankowy – jak działa i jakie wykazuje właściwości

Zacznijmy od samej budowy materaca sprężynowo piankowego. Całość opiera się o specjalny wkład sprężynowy. To właśnie na nim mocowana jest gruba powierzchnia z pianki wysokoelastycznej HR lub pianki lateksowej. Dzięki temu materace hybrydowe mogą pochwalić się wysoką przewiewnością, łatwością w utrzymaniu w czystości, czy działaniem antyalergicznym (nowoczesne pianki blokują rozmnażanie się drobnoustrojów, grzybów, czy roztoczy). Od strony wierzchniej modeli hybrydowych stosuje się specjalną matę z piany termoelastycznej. Zwiększa ona wytrzymałość produktu oraz poprawia komfort snu. Termoelastyczne działanie materaca sprężynowo piankowego pozwala podłożu przystosowanie się do naszego ciała oraz umożliwia mu „rozpoznawanie” miejsc największego nacisku.

Materace hybrydowe są niezwykle wytrzymałe – ich zakup można rozważać jako wieloletnią inwestycję. Z pewnością doskonale odnajdą się w sypialniach osób, które uwielbiają wygodny sen. Każda noc spędzona na materacu sprężynowo piankowym to gwarancja głębokiego relaksu i 100% wypoczynku. Dzięki niemu możesz zapomnieć o porannych bólach albo problemach z zaśnięciem z powodu wygodnej pozycji.

 

Wygoda przede wszystkim – odwiedź nas i poznaj nasze materace hybrydowe

Odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych z materacami w Jarosławiu lub Sanoku lub zajrzyj na stronę internetową naszego sklepu online (kliknij banner powyżej). Znajdziesz tam wiele różnych modeli hybrydowych, dowiesz się nieco więcej o ich budowie oraz przeznaczeniu. Możesz także liczyć na pomoc obsługi – wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz wiadomość email. Fachowe doradztwo gwarantowane!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this