Materace dla par

Czy istnieje możliwość wygodnego spania na materacu dzielonym z naszą drugą połówką, która różni się od nas znacząco budową, wagą lub wzrostem? W końcu, na przykład, nasz ulubiony materac miękki może okazać się dla naszej sympatii najzwyczajniej w świecie niekomfortowy. Co robić w takich sytuacjach? Na szczęście powstała seria uniwersalnych materacy dla par, tak zwane modele „ona i on”. Dzięki ich specjalnej budowie, o której powiemy sobie za chwilę, zapewniają wygodny sen różniącym się od siebie wagowo osobom. Materace dla par doskonale odnajdą się w każdym łóżku małżeńskim. Jak działają produkty z kategorii ona i on? Dlaczego warto postawić na tego typu wyjście? Sprawdźmy, dlaczego materace dla par stale zyskują na popularności!

 

 

Uniwersalny materac ona i on – zasada działania

Jeżeli dzielimy z naszą sympatią preferencje co do twardości i rodzaju materaca, to problem rozwiązuje się właściwie sam. Niestety życie rzadko jest tak piękne :). Uniwersalne materace dla par łączą w sobie zalety różnych rodzajów materacy, tak, aby każda śpiąca na nim osoba czuła się wygodnie oraz komfortowo. Model ona i on podzielone są na dwie połówki, a każda z nich posiada inną twardość. Najczęściej twardsza strona (najchętniej wybierana twardość tej połówki to H3) należy do mężczyzny, bardziej miękka (najczęściej H2) do kobiety, choć wszystko zależy od naszych własnych potrzeb i wymagań. Dzięki temu rozwiązaniu materac dla par dopasuje się idealnie do naszej sylwetki, zapewniając nam głęboki, relaksujący sen. Należy zaznaczyć, że uniwersalne materace dla par zachowują wszystkie właściwości oraz zalety tradycyjnych „całych” modeli. Są równie dobre, wytrzymałe i komfortowe, co wszystkie inne nowoczesne materace.

 

Czy istnieje inne rozwiązanie, niż materac dla par?

Jest jeszcze jeden sposób na wygodny sen w jednym łóżku dla osób, które lubią różne odmiany podłoża spania. W dzisiejszych czasach odchodzi się raczej od tego rozwiązania, jednak wciąż może ono spełnić swoją funkcję. Chodzi oczywiście o zakup dwóch oddzielnych materacy jednoosobowych oraz umieszczenie ich obok siebie. W odróżnieniu od prostszego w obsłudze materaca dla par, dwa oddzielne materace muszą idealnie pasować do siebie rozmiarowo, między ich ściankami mogą zbierać się zanieczyszczenia, a na samym środku łóżka możemy poczuć uczucie zapadania się.

Wszystkich, którzy uważają, że uniwersalny materac dla par jest najlepszym rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami. W razie potrzeby zapytaj o pomoc naszych specjalistów – z pewnością doradzą Ci najlepszy wybór. Przejrzyj nasz sklep internetowy lub odwiedź nas w sklepie w Jarosławiu bądź Sanoku. Zapraszamy!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this