Poduszka syntetyczna Bamboo+

Poduszka bamboo+

Poduszka Bamboo+

Syntetyczna

Poduszka wypełniona materiałem DreamBall z drobnych kuleczek poliestrowych pokrytych silikonem. Poszycie poduszki Bawełna oraz włókno bambusa.

Poduszkę możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Poduszka Bamboo+

Bamboo+ to kolekcja dedykowana w szczególności alergikom. Dzięki możliwości prania w 60° eliminujemy znaczną ilość roztoczy. Wnętrze poduszki to bardzo puszyste, pokryte silikonem kuleczki poliestrowe DreamBall, które ma dobre właściwości termoregulujące, a jednocześnie jest bardzo wytrzymałe nawet po kilku latach użytkowania,  podczas którego regularnie pierzemy poduszkę.  Poszycie poduszki zostało wykonane z bawełny oraz włókna bambusa. Połączenie bawełny z bambusem pozwala uzyskać dobre właściwości pochłaniania i odprowadzania potu.

Specyfikacja kołdry
Co ją wyróżnia
Naturalne poszycie. Bawełna i włókno bambusa
Dostępne rozmiary
40x40, 50x70, 50x60, 70x80
Możliwość prania
Tak. 60°C
Tkanina pokryciowa
50% bawełna, 50% włókno bambusa
Wypełnienie
Kuleczki DreamBall

Jak dbać o poduszkę Bamboo+

Poduszka została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Poduszkę możesz prać w warunkach domowych nawet w 60 st. C, co skutecznie eliminuje roztocza oraz inne drobnoustroje. Poduszka bardzo szybko schnie.

Jakie problemy może pomóc rozwiązać poduszka Bamboo+

alergia

Problemy z alergią

Poduszkę możesz łatwo przeprać w temperaturze 60° C. Dzięki temu wyeliminujesz znaczną ilość roztoczy. Sam materiał poliestrowy nie uczula i nie sprzyja rozwojowi roztoczy.

Wieczny zmarzluch

Poduszka ma dobre właściwości cieplnie, przez co akumuluje ciepło i je utrzymuje. Dlatego jest dobrym rozwiązaniem w przypadku osób ciepłolubnych. 

pozycja snu

Szukasz idealnej poduszki?

Skonsultuj zakup z naszym doradcą. Chętnie pomożemy wybrać idealny produkt dla Ciebie!

Dlaczego zakupy w naszym salonie to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac oraz odpowiednia poduszka, która zwiększy efekt odpowiedniej regeneracji oraz poprawi jakość Twojego snu.