Poduszka Hybrid Flo

Poduszka Hybrid Flo

Poduszka Hybrid Flo

Dla śpiących na boku i plecach.

Wymiary poduszki: 68x42x12cm 

Wkład poduszki to nowoczesna pianka Flo. Pokrowiec został wzbogacony srebrem, aby zapewnić odpowiednie właściwości antyalergiczne.

Poduszkę możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Poduszka Hybrid Flo

Poduszka wykonana z nowoczesnej pianki Flo oraz poszyciem zawierającym srebro. Pianka Flo to hybryda pianki wysokoelastycznej oraz Visco. Jest miękka i przyjemna. Struktura pianky zapewnia wysoką przewiewność, dlatego będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku osób z nadmierną potliwością oraz przegrzewających się. Natomiast srebro zawarte w pokrowcu ma wysokie właściwości bakteriobójcze i antygrzybicze, dlatego poduszka jest dobrym rozwiązaniem w przypadku alergików.

Jakie problemy może pomóc rozwiązać poduszka Hybrid Flo

alergia

Problemy z alergią

Poszycie poduszki zawiera srebro, które ma dobre właściwości antyalergiczne, antygrzybicze i antybakteryjne. Poszycie możesz ściągnąć i przeprać.

Problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa

Poduszka posiada piankę Flo z funkcją redukcji nacisku oraz zapewnia odpowiednie podtrzymanie kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Problemy z kręgosłupem
alergia

Problemy z poceniem i przegrzewaniem

Otwartokomórkowa struktura pianki FLO zapewnia wysoką zdolność do przepuszczania powietrza. Dlatego śpiąc na poduszce, nie powinieneś odczuć efektu przegrzewania i nadmiernego pocenia.

Szukasz idealnej poduszki?

Skonsultuj zakup z naszym doradcą. Chętnie pomożemy wybrać idealny produkt dla Ciebie!

Dlaczego zakupy w naszym salonie to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac oraz odpowiednia poduszka, która zwiększy efekt odpowiedniej regeneracji oraz poprawi jakość Twojego snu.