Poduszka Comfort Latex

Poduszka Comfort Latex

Poduszka Comfort Latex

Dla alergika.

Wymiary poduszki: 68x42x12cm 

Wkład poduszki to elastyczny, sprężysty lateks. Pokrowiec został wzbogacony srebrem, aby zapewnić odpowiednie właściwości antyalergiczne.

Poduszkę możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Poduszka Comfort Latex

Poduszka wykonana z elastycznego i bardzo sprężystego lateksu. Naturalny lateks w poduszce stanowi około 80%, pozostałe 20% to lateks syntetyczny. Dzięki temu otrzymujesz produkt naturalny o wysokich właściwościach antyalergicznych. Lateks jest materiałem, który zapobiega rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii, dlatego jest najczęściej wybierany przez osoby cierpiące na alergie na roztocza i kurz. Poduszka zapewni bardzo przyjemne, miękkie i sprężyste podparcie głowy.

Jakie problemy może pomóc rozwiązać poduszka Comfort Latex

alergia

Problemy z alergią

Poszycie poduszki zawiera srebro a sam rdzeń lateks., Obydwa te komponenty mają wysokie właściwości antyalergiczne, antygrzybicze i antybakteryjne. Poszycie możesz ściągnąć i przeprać.

Problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa

Poduszka posiada piankę lateksową, która zapewnia odpowiednie podtrzymanie kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Problemy z kręgosłupem

Szukasz idealnej poduszki?

Skonsultuj zakup z naszym doradcą. Chętnie pomożemy wybrać idealny produkt dla Ciebie!

Dlaczego zakupy w naszym salonie to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac oraz odpowiednia poduszka, która zwiększy efekt odpowiedniej regeneracji oraz poprawi jakość Twojego snu.