Kołdra syntetyczna Bamboo+

Kołdra Śpioch Bamboo+

Kołdra Bamboo+

Syntetyczna

Kołdra wypełniona materiałem DreamFill z drobnych spiralnie skręconych włókien poliestrowych pokrytych silikonem. Poszycie kołdry to bawełna oraz włókno bambusa.

Materac możesz przetestować w naszych salonach w:
Jarosławiu – Ul. Franciszkańska 9 (tel. 579 070 333)
Przemyślu – Ul. Lwowska 62 (tel. 579 022 040)
Sanoku – Ul. Lipińskiego 73 (tel. 579 070 294)

Kołdra Bamboo+

Bamboo+ to kolekcja dedykowana w szczególności alergikom. Dzięki możliwości prania w 60° eliminujemy znaczną ilość roztoczy. Wnętrze kołdry to bardzo puszyste wypełnienie poliestrowe DreamFill, które ma dobre właściwości termoregulujące, a jednocześnie jest bardzo wytrzymałe nawet po kilku latach użytkowania,  podczas którego regularnie pierzemy kołdrę. Poszycie kołdry zostało wykonane z naturalnych surowców (bawełna i bambus), które świetnie pochłaniają i odprowadzają wilgoć. Tym rozwiązaniem redukujemy efekt nadmiernego pocenia.

Specyfikacja kołdry
Co ją wyróżnia
Dodatek włókna bambusa
Dostępne rozmiary
135x200, 155x200, 180x200, 200x220
Klasa cieplna kołder
Letnia, całoroczna, 4-pory roku, zimowa.
Możliwość prania
Tak. 60°C
Tkanina pokryciowa
50% bambus / 50% bawełna
Wypełnienie
Włókno Dreamfill

Jaką wersje kołdry wybrać dla siebie?

Kołdra Bamboo+ występuje w kilku wariantach cieplnych. Sprawdź, który będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Będzie odpowiednia w sezonie letnim, jest cienka z niewielką ilością wypełnienia. Będzie dobrym rozwiązaniem jako kołdra całoroczna w przypadku osób zimnolubnych preferujące lekkie kołdry.

Najczęściej wybierana opcja. Kołdra będzie odpowiednia na każdą porę roku dla większości osób oczekującej utrzymania optymalnej temperatury snu.

To połączenie kołdry letniej z kołdrą całoroczną. Kołderki są spięte ze sobą za pomocą małych, ukrytych guzików, przez co możesz swobodnie je rozdzielać. Dwie złączone kołdry to dobre rozwiązanie w sezonie zimowym, gdzie mamy chłodniejsze noce. Cieńsza część kołdry to rozwiązanie na sezon letni, natomiast grubsza część kołdry będzie dobra w porach roku: wiosna i jesień.

Rozwiązaine idealne dla zmarzluchów. Jeśli jesteś osobą bardzo ciepłolubną, ta kołderka będzie idealna dla Ciebie!

Jak dbać o kołdrę Bamboo+

Kołdra została wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz została pikowana przy pomocy nowoczesnych maszyn gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia nawet po kilkunastu praniach.

Kołdrę możesz prać w warunkach domowych nawet w 60 st. C, co skutecznie eliminuje roztocza oraz inne drobnoustroje. Kołdra bardzo szybko schnie.

Opakowanie fabryczne produktu służy do jego bezpiecznego przechowywania oraz transportu.

Zobacz na krótkim filmie, jak prezentuje się Kołdra Bamboo+

Jakie problemy może pomóc rozwiązać kołdra Bamboo+

alergia

Problemy z alergią

Kołderkę można łatwo przeprać w temperaturze 60° C. Dzięki temu wyeliminujesz znaczną ilość roztoczy. Sam materiał poliestrowy nie uczula i nie sprzyja rozwojowi roztoczy.

Wieczny zmarzluch

Kołdra ma dobre właściwości cieplnie, przez co akumuluje ciepło i je utrzymuje. Dlatego jest dobrym rozwiązaniem w przypadku osób ciepłolubnych. 

pozycja snu

Szukasz idealnej kołdry?

Skonsultuj zakup z naszym doradcą. Chętnie pomożemy wybrać idealny produkt dla Ciebie!

Dlaczego zakupy w naszym salonie to najlepsza opcja?

Zdrowy sen to podstawa. Jakość snu wpływa na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Jeśli jesteś wypoczęty, odpowiednio zregenerowany, możesz w pełni korzystać z życia w ciągu dnia i wyciągać z niego maksimum bez względu na wiek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważny w jakości snu jest materac oraz odpowiednia kołdra, która zwiększy efekt odpowiedniej regeneracji oraz poprawi jakość Twojego snu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this