Szafy

 

Amsterdam 203

Amsterdam 203

Amsterdam 250

Amsterdam 250

Aruba 203

Aruba 203

Aruba 250

Aruba 250

Bali

Bali

Bali d4

Bali D4

Barcelona 250

Barcelona 250

Bona

Bona

Boston

Boston

Chelsea

Chelsea

Chicago

Chicago

Dakota

Dakota

Florencja

Florencja

Geneva 4

Geneva 4

Geneva 6

Geneva 6

Geneva 9

Geneva 9

Havana 203

Havana 203

Havana 250

Havana 250

Havana narożna

Havana narożna

Hero

Hero

Lizbona

Lizbona

Lizbona 2

Lizbona 2

Lobo

Lobo

Lotos

Lotos

Luna

Luna

Malaga

Malaga

Malibu

Malibu

Mediolan

Mediolan

Monako

Monako

Palermo

Palermo

Paris

Paris

Porto 203

Porto 203

Porto 250

Porto 250

Rondo

Rondo

Tokyo

Tokyo

Tokyo 2

Tokyo 2

Tokyo 4

Tokyo 4

Tokyo 5

Tokyo 5

Tokyo 6

Tokyo 6

Toronto

Toronto

Uno

Uno

Vista 150

Vista 150

Vista 180

Vista 180

Vista 203

Vista 203

Vista 250

Vista 250

Vista narożna

Vista narożna

Wika 203

Wika 203

New York

New York

New York II

New York II

New York III

New York III

New York IV

New York IV

New York V

New York V

New York VI

New York VI

New York VIII

New York VIII

New York IX

New York IX

 

Meble do przechowywania takie jak szafy, komody i regały, przydają się we wszystkich wnętrzach niezależnie od ich przeznaczenia. Szczególnie potrzebne okazują się jednak w tych mieszkalnych, gdzie duże szafy stawia się w przedpokojach, garderobach, sypialniach i pokojach dziecięcych. Jakiego typu szafy na ubrania posiadamy w ofercie? Czy posiadamy pojemne szafy do sypialni o małym metrażu i jakie rozwiązania polecamy?

Nowoczesne szafy do sypialni

Szafy przydają się we wszystkich pomieszczeniach o charakterze mieszkalnym. Istnieją jednak takie, w których stawiane są częściej niż w pozostałych. Najczęściej rozważanym miejscem na postawienie dużej szafy na ubrania, bieliznę i pościel jest sypialnia. W pokoju tym przeważnie łatwo znaleźć wolną ścianę, którą z powodzeniem można przeznaczyć na domową garderobę. Wybór odpowiedniej szafy do sypialni zależy w dużej mierze od tego, jaka jest długość tej ściany i czy w jej sąsiedztwie nie mieści się okno, otwór wejściowy lub wnęka. Najlepiej, jeśli najdłuższa ściana w sypialni może zostać całkowicie zagospodarowana. W takim wypadku, często stawia się wzdłuż niej bardzo pojemne, duże szafy ubraniowe, które oferujemy w Spioch.eu.

W Spioch.eu prezentujemy nowoczesne szafy do sypialni z przemyślanymi rozkładami wnętrz, opartymi o półki, drążki na wieszaki oraz wbudowane szuflady na bieliznę. Rekomendowane przez nas szafy wyróżniają się uniwersalnym, minimalistycznym designem – duża liczba modeli posiada efektowne fronty lustrzane, które dodatkowo powiększają optycznie przestrzeń. Szafy na ubrania z naszej oferty cechuje praktyczny i intuicyjny sposób obsługi, bowiem proponujemy przede wszystkim meble z wygodnymi i oszczędzającymi przestrzeń drzwiami przesuwnymi lub frontami uchylnymi pozbawionymi uchwytów, które otwierają się po naciśnięciu palcem (push and pull). W katalogu Spioch.eu posiadamy ponad 50 modeli, wśród których znajdują się zarówno szafy klasyczne, jak i narożne!

Duże szafy do małych przestrzeni– system Sleep Varia

Jak już wyżej wspominaliśmy, na pojemne, duże szafy, najczęściej przeznacza się wolne ściany pomieszczeń (głównie sypialni). Co jednak zrobić, jeśli dysponuje się średnio ustawnymi wnętrzami, w których wszystkie ściany muszą zostać zagospodarowane w inny sposób, co sprawia, że klasyczne, szerokie szafy na ubrania nie mają szansy się zmieścić? Producenci mebli proponują różne rozwiązania tego typu problemów – od popularnych jeszcze w PRL-u pawlaczy, przez łóżka na antresolach z wbudowanymi w stelaże garderobami, aż po specjalistyczne meble do przechowywania dedykowane wnętrzom o niewielkiej powierzchni. W Spioch.eu rekomendujemy autorski system do małych sypialni Sleep Varia. Dlaczego warto na niego postawić?

Sleep Varia to system do przechowywania dedykowany do małych i średnio ustawnych sypialni. Są to sprytne szafy na ubrania i nie tylko, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni na ścianie, wzdłuż której stoi typowe dwuosobowe łóżko. W skład każdego zestawu Sleep Varia wchodzą dwie szafy do sypialni z wbudowanymi szufladami na bieliznę, półkami oraz drążkami na wieszaki, które stawia się po obu stronach łóżka wraz zamykanymi szafkami wiszącymi i otwartymi regałami mniejszej głębokości, pod którymi idealnie mieszczą się rekomendowane przez nas łóżka do sypialni. Wszystkie zestawy są wysokie na 240cm i charakteryzują się nowoczesnym designem, który można delikatnie konfigurować przy okazji składania zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Spioch.eu – proponujemy zarówno nowoczesne, duże szafy do sypialni, jak i innowacyjne systemy do przechowywania do małych powierzchni Sleep Varia, zawierające szafy na ubrania, szafki wiszące z półkami i otwarte regały na dekoracje czy książki. W naszej ofercie szaf z pewnością znajdziesz meble do przechowywania, który idealnie sprawdzą się w Twojej sypialni. Postaw na sen w eleganckim i praktycznie zorganizowanym otoczeniu dzięki produktom Spioch.eu.

Szafy do sypialni proponujemy tak online przez Internet, jak i stacjonarnie w miejscowościach Jarosław i Sanok, gdzie posiadamy salony Spioch.eu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this